Hoşgeldiniz  

CHP’de Keramettin Yılmaz Yoğunluğu

admin | 30 Nisan 2013 | Güncel

CHP’de Keramettin Yılmaz Yoğunluğu

Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, CHP Fethiye İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısıyla, CHP’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığını resmen açıkladı. Yılmaz, açıklamasında 9 yıldır Ölüdeniz’de yaptıkları hizmetlerle beldede yaşayanları Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışı ile tanıştırdıklarını söyledi. Yılmaz, görev yaptıkları süre içinde vatandaşlara hiçbir ayrım yapmaksızın hizmet götürdüklerine işaret ederek, “Çevre konusunda ciddi çalışmalar yaptık. Yaptığımız çalışmalar sayesinde bugün 3 mavi bayrağımız var. Ölüdeniz, turizmde artık bir dünya markası haline geldi. Yaptığımız Uluslararası etkinliklerle Ölüdeniz’i bir dünya markası yaptık. 2014’te Fethiye Belediye Başkanlığını da alarak Fethiye’de yaşayan vatandaşlarımızı da Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışı ile buluşturacağız” dedi.

FETHİYE’DE SEÇİMİ ALACAĞIZ

Yılmaz, 2014 yerel seçimlerinde Fethiye Belediye Başkanlığını kazanacaklarını anlatarak, “Sadece Fethiye’yi değil, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını da, Seydikemer Belediye Başkanlığını da alacağız. Seçimleri aldıktan sonra Fethiye’yi Uluslararası bir arenaya çevireceğiz. Fethiye’yi Uluslararası bir kültür kenti yapacağız. Kentimizde yaşayan vatandaşlarımızın sosyal ve kültürel hayatına ciddi katkı sağlayacağız” diye ifade etti.

CHP’ye yerel seçimlerde verilecek oyların önemine de işaret eden Yılmaz, şöyle konuştu:

“Sizlerin CHP’ye vereceğiz her oy zor günler geçiren Türkiye Cumhuriyeti için hayati öneme sahip. Sizlerin oyları ile başta Muğla’da, Fethiye’de, Seydikemer’de yaşayan vatandaşlarımız olmak üzere Muğla’nın farklı yerlerinde yaşayan halkımızı Sosyal Demokrat Belediyecilik ile buluşturacağız. Bugün bana destek için gelen herkese teşekkür ediyorum. Başta CHP Genel Merkezimiz, CHP İl ve İlçe Belediye Başkanlarımız, Göcek ve Seki Belediye Başkanlarımıza, Eski Belediye Başkan Adaylarımızdan Ahmet Çaçaron, Fethiye Belediyesi Meclis Üyesi Veli Pabuşcu, Ölüdeniz Belediye Meclis Üyesi Ünsal Erişken, iş adamlarımızdan Atabey Akgün ve yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum”dedi. CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu ise Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz’ın başarılı bir belediye başkanı olduğuna işaret ederek, “CHP 20 yıldır Fethiye’de belediye başkanlığını kazanamadı. 2014’te Fethiye’de, Muğla’da ve Seydikemer’de belediye başkanlıklarını kazanacağız. “ diye kaydetti. Aday adaylığını açıklayan Keramettin Yılmaz,  basın toplantısına izlemeye gelenlerin tamamını CHP İlçe Başkanlığı girişinde karşıladı. Toplantıya katılanların yoğun ilgisi nedeniyle, Yılmaz, katılımcılara teşekkür etti. CHP’li gençler ve partililer Yılmaz’a çiçek verdiler.(FG)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

332 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.