Hoşgeldiniz  
..................................................................................

CHP  Fethiye’de  “Mehmet Demir” Rüzgarı

Erkan Ilik | 10 Eylül 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye ilçe örgütü içersinde başarılı çalışmalarına devam eden CHP’li Mehmet Demir’e yoğun destek sürüyor. CHP Fethiye ilçe başkanı olmasını isteyen CHP’li gençler;Mehmet  Demir ile yemekte bir araya geldiler.

CHP Fethiye içersinde siyasi çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Mehmet  Demir henüz  ilçe başkanlığına aday olduğu açıklamadı. Açıklamamasına rağmen parti tabanından büyük bir destek var. 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Fethiye Belediye Başkanlığını kazanmasında büyük mücadele  veren Mehmet Demir; durum değerlendirmesi yapmak amacıyla CHP’li gençlerle yemekte bir araya geldi.  Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığının olağan kongresi Ekim ayı içersinde gerçekleşeceği ifade edilmekte. Olağan kongre öncesi ise bu ay içersinde delege seçimlerinin yapılacağı söylenilmekte. Henüz CHP genel başkanlığı tarafından resmi bir kongre takvimi açıklanmadı. Partililer ise delege seçimi ve ilçe başkanlığı seçimlerini şimdiden konuşmaktalar. Geçtiğimiz yerel seçimlerde “Kesinlikle Fethiye’de Bir İttifak Düşünmüyoruz” çıkışıyla CHP Fethiye Belediye Başkan adayı Alim Karaca’nın önüne açarak, büyük bir destek veren Mehmet Demir; seçimin yönünü değiştirdi. Mehmet Demir; Fethiye Belediye başkanlığını Fethiye’ye kazandırılmasında büyük mücadele verdi. Mehmet Demir’in CHP Fethiye  ilçe başkanı olmasını isteyen CHP’li gençler  desteklerini  sürdürüyor.  Yemeğe katılan davetlilerle yakından ilgilenen  Mehmet  Demir; Sahil bandı Barbüke restoranda düzenlenen yemeğe katılan CHP’li gençlere, partililere ve davetlilere çok teşekkür etti.

Haber/Foto: Nur İlik

chp fethiye'de mehmet demir rüzgarı (1)_640x427 chp fethiye'de mehmet demir rüzgarı (3)_640x427 chp fethiye'de mehmet demir rüzgarı (4)_640x427 chp fethiye'de mehmet demir rüzgarı (5)_640x427

 

 

307 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
BIST 1,1843
ALTIN 474,05

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle