Hoşgeldiniz  

Çanakkale’yi   Ziyaret  Ettiler

Erkan Ilik | 17 Haziran 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye şubesi yönetimi ve üyeleri Çanakkale gezisi düzenledi. Bir gece konaklamalı şekilde gerçekleşen Çanakkale gezisinde; Çanakkale savaşlarının yaşandığı bölge ve şehitlikler ziyaret edildi. Çanakkale  gezisi dönüşünde ise Ayvalık ve Burhaniye’de mola verilip Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye şubesi ziyaret edildi.

Çanakkale gezisi hakkında bilgi veren Türkiye Sakatlar Derneği Fethiye şubesi başkanı Aydoğan Arslanca “Muğla Büyük Şehir belediyemizin  tahsis ettiği otobüs ile güzel bir  Çanakkale gezisi gerçekleştirdik. Çanakkale gezisinde; şehitliklerimizi ve müzeleri ziyaret ettik.  Çanakkale savaşının gerçekleştiği siperleri ve tünelleri gördük.  57. Alay Şehitliğini ziyaret ettik. İngilizlerin ve Anzakların  savaş esnasında açmış olduğu tünelleri gördük. Çanakkale savaşını anlatan smilasyonu izledik. Seyit onbaşı ve Yahya Çavuş olmak üzere tüm şehitlerimize dua ettik. Rehberimizi bize çok yardımcı oldu. Dönüşte ise Ayvalık ve Burhaniye’yi ziyaret ettik. Buraları da görme fırsatımız oldu. Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye şubesi ziyaret ettik. Çanakkale gezimizi gerçekleştirmemize destek olan ve bize otobüs tahsis eden Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Osman Gürün’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber/Foto: Nur İlik

engelliler çanakkale'de (1)_640x480 engelliler çanakkale'de (2)_640x480 engelliler çanakkale'de (3)_640x480 engelliler çanakkale'de (4)_640x311

 

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800