Hoşgeldiniz  

ÇALIŞ PLAJI GÜN BATIMINDA “MEDİTASYON”

Erkan Ilik | 10 Ağustos 2018 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Çalış   Plajında   gün batımında  meditasyon yaptılar.  Meditasyon için Çalış plajına gelen çoğunluğu  bayanlardan oluşan  bir grup vatandaş  Ünlü Ruhsal Eğitim Uzmanı Handan Cengiz  liderliğinde Çalış’ın meşhur gün batımına karşı meditasyon yaptılar…

Fethiye Yeni Ay Kişisel gelişim Merkezinin katkılarıyla gerçekleşen organizasyona; Fethiye ve şehir dışından katılım oldu. Stresten  kurtulmak, zihni ve bedeni rahatlatmak  için yapılan meditasyon etkinlikleri  son yıllarda ülkemizde de hızla yayılmaya başladı. İstanbul’dan Fethiye’ye meditasyon için gelen Ünlü Ruhsal Eğitim Uzmanı Handan Cengiz  gazetemiz muhabirine yapmış olduğu açıklamada “Meditasyon içsel bir yolculuktur. İçimizde var olan  potansiyeli keşfetmek, zihin karışıklığından ve zihnimizin bize oynadığı oyunlardan kurtulmak için olumlu mesajlar almaktır. Bu gün özellikle  Çalış plajında gün batımındayız. Şu anda evrendeki tüm yansımaları alma saati.  Bu günü 8.08.2018 tarihini seçmemizdeki neden de; dünyaya gelmeye başlayan çok yüksek ve güzel titreşimler var. Bu titreşimleri hissedip beslenmeye çalışacağız. Dünyaya gelen bu güzel titreşimler insanlarda çok yüksek bir bilince geçirecektir. Bu  titreşimler dünyaya  sevgi, anlayış, birliktelik, öz varlığımızda uyanış ve en önemlisi ise barış getirecektir” dedi.

Gerçek mesleğinin harita mühendisliğini olduğunu söyleyen Handan Cengiz “Ruhsal Eğitim Merkezi Kurucusu ve Eğitmeniyim.  İTÜ mezunu  Harita Mühendisiyim. St. Clements Üniversitesinde psikoloji üzerine doktora öğrenimine devam etmekteyim” dedi.

Haber Merkezi

meditasyon (1)_640x427 meditasyon (2)_640x427 meditasyon (3)_640x427 meditasyon (4)_640x427

 

326 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle