Hoşgeldiniz  

Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı

Erkan Ilik | 11 Ocak 2019 | Genel, Güncel, Siyaset, siyasi

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri Muğla genelinde 960 km yolda karla mücadele çalışması yaptı.

Hava sıcaklıklarının düşmesi ile Muğla’da yüksek kesimlere ve ilçe merkezlerine yağan kar nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi kapanan yollarda karla mücadele çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sorumluluk alanındaki yollarda vatandaşların mağdur olmaması için karla mücadele çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Muğla il genelinde bugüne kadar 960 km yolda karla mücadele çalışması yürüten Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu yollar için 300 ton tuz kullandı.

Seydikemer İlçesi Girdev Gölü yolunda yoğun kar yağışı nedeniyle çalışmalarını ara vermeden sürdüren ekipler bu yolları da ulaşıma açtı. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada Muğla genelinde kar nedeni ile kapanan yolun bulunmadığı, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin hava durumuna göre karla kaplanan yollara anında müdahale ettiği, bugüne kadar 960 km yolda kar mücadelesi verildiği, aynı yollarda yoğun kar yağışı nedeni ile birkaç kez kar çalışmasının yapıldığı belirtildi.

Haber/Foto:Ayfer Kurt

Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (1)_360x480 Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (2)_640x360 Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (3)_640x360 Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (4)_640x360 Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (5)_640x384 Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (6)_360x480 Büyükşehir, Girdev yolunu ulaşıma açtı (7)_360x480

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle