Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Bölgemiz Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Giriyor

Erkan Ilik | 23 Ekim 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Sağlık, Siyaset, siyasi

BÖLGEMİZDE SOĞUK VE YAĞIŞLI HAVA BEKLENİYOR

Bölgemizin yarın (24.10.2018 Çarşamba) Orta Akdeniz üzerinde bulunan alçak basınç merkezi ve bu merkeze bağlı cephe sistemleri ile 25.10.2018 Perşembe günü de Balkanlar üzerinden gelen soğuk havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.

Bölgemizde halen mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklıklarının, Perşembe günü Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havayla birlikte batı kesimlerden başlayarak hissedilir derecede (6-10) azalacağı ve mevsim normallerinin altına düşeceği tahmin ediliyor.

Yarın (24.10.2018 Çarşamba) :Sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların Antalya ve Muğla illerinin doğu ilçelerinde kuvvetli(21-50 kg/ m²) olması bekleniyor.

25.10.2018 Perşembe: Bölgemiz genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgârın kuzeybatıdan kuvvetli(40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Bölgemizi etkileyen sistemle birlikte görülmesi beklenen, ani sıcaklık değişiminin, kuvvetli yağış ve rüzgârın oluşturabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması ve yayımlanacak olan meteorolojik uyarı ve raporların takip edilmesi önem arz etmektedir.

274 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.