Hoşgeldiniz  
---------------------------------------------- --------------------------------------------

Birey’li Miniklerinden Çılgın Şapkalar

Erkan Ilik | 14 Ocak 2020 | Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

Birey’li Miniklerinden Çılgın Şapkalar

Fethiye’nin eğitimde öncü kurumu olan, Fethiye Birey Eğitim Kurumları Okulları, anasınıfı ve ilkokul öğrencileri geçtiğimiz günlerde şapka tasarım yarışması düzenledi.

Öğrenciler, evde aileleriyle birlikte tasarladıkları birbirinden güzel şapkalarla Birey Eğitim Kurumları Anasınıfı çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen şapka partisine katıldı. Her sınıf kırmızı halıda yürüyerek şapkalarını izleyiciler ile buluşturdu. Tasarım şapkalarını takarak rengârenk görüntüler sergileyen Birey’li minikler, günü çok eğlenceli ve dolu dolu geçirdiler.

Konu ile ilgili açıklama yapan, Birey Eğitim Kurumları İlkokul sınıf öğretmeni Gamze Sayar, ”Öğrencilerimizin evde aileleriyle birlikte hazırlamış oldukları birbirinden farklı tasarım şapkalarla onların hayal dünyalarını zenginleştirmeyi ve yaratıcılık güçlerini artırmayı hedefledik. Bu kapsamda öğrencilerimiz atık malzemeleri kullanarak çok farklı ürünler ortaya çıkarmışlardır. Katılım gösteren ailelerimize teşekkür ediyorum.”dedi.

Birey Eğitim Kurumları İlkokul öğretmenleri Zümre Başkanı Kübra Özdemir ise,”Bugün burada, Gamze Öğretmenimizin organize etmiş olduğu etkinliğe katılım gösteren anasınıfı ve ilkokul öğretmenlerimize, ailelerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Düzenlenen bu etkinlikteki esas hedefimiz, ülkemizde sürdürülen Sıfır Atık Projesi kapsamında öğrencilerimize öncelikle artık malzemeleri kullanmaları ve bu doğrultuda tasarruf bilinci kazanmalarını sağlamak olmuştur. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

165 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,8101
EURO 7,4449
BIST 8,3336
ALTIN 379,38

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle