Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

Birey Kurumları Veli Toplantısı yaptı

Erkan Ilik | 05 Aralık 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Birey Kurumları Veli Toplantısı yaptı

Birey Eğitim Kurumları 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk veli toplantısı gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu veli toplantısında öğrencilere yönelik yapılan sınava hazırlık çalışmalarından bahsedildi.

Birey Eğitim Kurumları yetkilileri veli toplantısı hakkında; “Birey Eğitim Kurumları olarak 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem veli toplantımızı yoğun bir katılımla yapmış bulunmaktayız. Toplantımızda velilerimizi öğrencilerimiz için yapmış olduğumuz sınava hazırlık çalışmaları hakkında bilgilendirdik. Her bir öğrencimiz için hazırladığımız bireysel çalışma metodları ile öğrencilerimizi iyiden daha iyiye ulaştırmak için istikrarlı bir sürecin nasıl devam edeceğini ve yol haritamızı velilerimize sunduk. Kısa bir süre içinde elde ettiğimiz başarı artışlarını değerlendirdik. Velilerimizin duyarlılığı ve deneyimli kadromuzla eğitim ciddi bir süreçtir. Bizim için eğitimde feda edilecek tek bir BİREY yoktur.”ifadelerine yer verdi.

 

263 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle