Hoşgeldiniz  

Birey Eğitim Kurumları Okulları Voleybol Takımı Muğla İl İkincisi

Erkan Ilik | 14 Mayıs 2019 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi, Spor

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Voleybol müsabakaları sona erdi. Nisan ayında başlayan müsabakalar Muğla Menteşe Spor Salonunda gerçekleştirilen final maçları ile sona erdi.

Final maçı sonrası Özel Fethiye Birey Okulları Muğla il ikincisi olarak kupa ve madalyalarını aldı. Kupa törenine Muğla Gençlik ve Spor il müdürü de katılarak dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını verdi.

Maç sonrası açıklama yapan Fethiye Birey Okulları Kız Voleybol takımı antrenörü Ali Elmadibi, 80 takımın yer aldığı müsabakalarda çok zorlu takımlarla maçlar yaptıklarını, yılmadan azimle çalıştıklarını ve sonuçta finale yükselerek il ikinci oldukları için mutlu olduğunu belirterek, öğrencilere gösterdikleri performans nedeniyle teşekkür etti.

Birey Okulları Müdür Yardımcısı Aydın Sefa Karakaya ise; “küçük kızlar kategorisinde oynayan ve böylesi önemli bir galibiyeti ve kupayı okulumuza kazandıran öğrenci ve antrenörümüze teşekkür ederim derken, Birey Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Şerif Özdemir de “antrenörümüzü tebrik ediyorum, sevgili öğrencilerimizi yürekten alkışlıyorum” dedi.

Birey Eğitim Kurumları Okulları Voleybol Takımı Muğla İl İkincisi_640x480 Birey Eğitim Kurumları Okulları Voleybol Takımı Muğla İl İkincisi1_640x311 Birey Eğitim Kurumları Okulları Voleybol Takımı Muğla İl İkincisi2_640x360 Birey Eğitim Kurumları Okulları Voleybol Takımı Muğla İl İkincisi3_640x311

25 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle