Hoşgeldiniz  

Belen Mahallesi’ne 15 Bin Metrekare Parke Yapılacak

admin | 17 Temmuz 2017 | Genel, Güncel

Belen Mahallesi’ne 15 Bin Metrekare Parke Yapılacak

Seydikemer Belediyesi tüm mahallelerdeki çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, Belen Mahallesi’ne de 15 bin metrekare parke yapacak.

Seydikemer’in tüm mahallelerinde çalışmalarını devam ettiren Seydikemer Belediyesi, Belen Mahallesi’ndeki çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Belen Mahalle Muhtarı Harun Karamanlı,” Başkanımızdan ve Belediyemizden Allah razı olsun, çalışmalardan memnunuz”dedi.

Karamanlı, “Seydikemer Belediyesi geçtiğimiz yıl mahallemizde çalışmalar yaparak mahalle halkımızın takdirini kazanmıştı. Bu yıl ise Seydikemer Belediye Başkanımız Yakup Otgöz’e vatandaşlarımızın isteklerini ilettik ve Başkanımızdan bu konuda yardım istedik. Mahallemize 15 bin metrekare parke çalışması yapılacak. Mahallemizde tozlu çamurlu yol kalmayacak” dedi.

Çalışmaları devam eden 2012 Sokakta oturan İngiliz vatandaşlarından Ray Hallett ise,”Belediye olarak yapmış oldukları bu zor iş gerçekten olağanüstü. Bu işin gerçekleşmesi için 11 yıl bekledik ama beklemeye değdi” diye konuştu.

Haber / Foto: Hakan Çelikdemir

Belen Mahallesi’ne 15 Bin Metrekare Parke Yapılacak (1)_640x427 Belen Mahallesi’ne 15 Bin Metrekare Parke Yapılacak (2)_640x427

196 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.