Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Bayan  Muhtar’dan  Okul  Ziyaretleri

Erkan Ilik | 09 Ekim 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Fethiye’nin tek bayan muhtarı Kesikkapı mahallesi muhtarı Suzan Taşer; ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Kendi mahallesi içersindeki okulları ziyaret eden Kesikkapı mahallesi muhtarı Suzan Taşer; okulların eksiklikleri hakkında bilgi aldı.Kesikkapı mahallesi muhtarı Suzan Taşer; ilk ziyaretini Fethiye Merkez  Atatürk Ortaokuluna yaptı.

Kesikkapı mahallesi muhtarı Suzan Taşer’in okul ziyaretlerine eşlik eden Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya “Muhtarımız Fethiye’de bir ilk gerçekleştirerek kendi mahallesi sınırları içersindeki okullarımızı ziyaret etmektedir. Kendisi bu ziyaretler ile ilgili bizlere müracaatta bulundu. Bizde memnuniyetle karşıladık. Birlikten kuvvet doğar. Eğitim çok önemli bir konu.  Kendi mahalle bölgesi içersinde bulunan 10 okulu ziyaret edeceğiz. Tanışma, kaynaşma ve eksikliklerin giderilmesi konularında bizlere yardımcı olmak amacıyla gerçekleşen bu ziyaretlerden dolayı muhtarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretlerden dolayı Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya’ya teşekkür eden Kesikkapı mahallesi muhtarı Suzan Taşer’de açıklamasında “Herhalde Fethiye’de bir ilki gerçekleştiriyorum. Okul bölgesi bulunan Kesikkapı mahallemiz sınırları içersinde10 tane okulumuz bulunmakta. Eğitim ve öğretime destek olmak amacıyla okullarımızı ziyaret etmekteyim. Hem tanışmak ve kaynaşmak için hem de okulların eksikliklerinin giderilmesi amacıyla bu ziyareti gerçekleştirmekteyiz. İnşallah elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Fethiye Merkez  Atatürk Ortaokulu Müdürü İsmet Hasgül’de konuşmasında “Biliyorsunuzdur Fethiye için eskiden kullanılan bir söz vardı. “Fethiye’miz  için herkesin yapabileceği bir şey vardır” diye, bu sözü eğitim için de söylenmesi  gerekiyor. Bu nedenle muhtarımızın bu ziyaretlerinin faydalı olacağını düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

fethiyeli muhtar (1)_640x427 fethiyeli muhtar (2)_640x427 fethiyeli muhtar (3)_640x427 fethiyeli muhtar (4)_640x427

21 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800