Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

BAŞKAN KARACA’YA KIZILBEL’DEN TEŞEKKÜR

Erkan Ilik | 08 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

BAŞKAN KARACA’YA KIZILBEL’DEN TEŞEKKÜR

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Kızılbel’de vatandaşlarla birlikte yapılan ve yapılacak olan hizmetler için bir araya geldi. Kızılbel Muhtarı Ferhat Gavcar ve vatandaşlar Karaca’yı karşıladı. Vatandaşlar, Karaca’ya hem Büyükşehir hem de Fethiye Belediyesi’nin bölgeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

“VATANDAŞLAR HİZMETTEN MEMNUN”

Kızılbel’de Belediye Başkanı Karaca’yı vatandaşlar karşıladı. Büyükşehir Kızılbel merkezine yaptığı yol çalışmasından memnuniyeti duyduklarını ifade eden vatandaşlar, Karaca ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e teşekkür ettiler. Karaca, siyasi parti ayrımı olmaksızın her mahallemizin tüm vatandaşlarına hizmet götürmeyi hedeflediklerini söyleyerek, şimdiye kadar yapılan çalışmaların devamının da geleceğini ifade etti. Vatandaşlar eşliğinde yapılan yol çalışmasını inceleyen Karaca, ardından vatandaşlarla buluştu. Kalabalık bir grupla çay içip, yapacağı hizmetleri anlatan Karaca, vatandaşlara da misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

211 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle