Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

BAŞKAN KARACA, KAYDEM’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Erkan Ilik | 08 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

BAŞKAN KARACA, KAYDEM’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, KAYDEM Plastik Geri Dönüşüm Şirketi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Karaca’ya slayt gösterisi eşliğinde sunum yapıldı. Toplantıda, otel ve restoranların geri dönüşüm atıkları, geri dönüşüm toplanma saatleri gibi birçok konuda görüşme gerçekleştirildi.

“GERİ DÖNÜŞÜM TOPLANMA SAATLERİ GÖRÜŞÜLDÜ”

Kızılbel ziyaretinin ardından KAYDEM Plastik Geri Dönüşüm Şirketi’ne ziyaret gerçekleştiren Karaca, burada incelemelerde bulundu. Tesisi, Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü, aynı zamanda Çevre Mühendisi Selver Hatice Kabak ile birlikte inceleyen Karaca, ardından KAYDEM plastik personeliyle bir araya geldi. Personellerle sohbet eden ve ayrıca öğle yemeğini onlarla birlikte yiyen Karaca, ardından tesisle ilgili KAYDEM Plastik sahibi Kahraman Tecer’le bir görüşme yaptı. Karaca, Tecer ile özellikle geri dönüşüm toplanma saatleri, restoran ve otellerden geri dönüşüm malzemelerinin alınmasıyla ilgili görüşmeler yaptı.

190 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle