Hoşgeldiniz  

Başaran Rehabilitasyon ile Bahçeşehir Koleji El Ele     

Erkan Ilik | 05 Aralık 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde farkındalık yaratmak amacıyla Bahçeşehir Koleji Dalaman Kampüsü okul korosu, Özel Başaran Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile “Masmavi Gezegen” adlı şarkıyı Fethiye Kültür Ve Sanat Merkezi’nde sahneledi.

Ortaca Özel Başaran Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Temsilcisi ve aynı zamanda Psikologu olan Semra AKSUYEK, Bahçeşehir Koleji Dalaman Kampüsü Müzik Öğretmeni Ahmet Bayraktar’a ve fotoğraf ve video çekimleri için Türkçe Öğretmeni Ömer Arslan’a teşekkür etti.

Ortaca Özel Başaran Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Temsilcisi ve aynı zamanda Psikologu olan Semra AKSUYEK şu sözleri söyledi: “Bir hayal kurduk biz yıllar önce. Bu hayalin adı Mavi Gezegen; mimarı Ahmet Bayraktar; tarihi 03 Aralık oldu. Hiçbir müzik öğretmeni gönüllü bir etkinliğe piyanosunu sırtlayıp götürmedi; hiçbir ortaokul öğrencisi Agis sınavından koştura koştura böyle bir etkinliğe yetişmedi; hiçbir özel eğitim merkezi kendini bugün bizim hissettiğimiz kadar özel hissetmedi. Bugün 3 Aralık. Şükürler olsun ki bugün yine bir sürü genç öğrenci ile bunun farkındaydık.

Bu öğrenciler büyüyecek ve bu memlekette çok şey değişecek. Buna imzasını atan her öğretmen her anne her baba her idareci o gün geldiğinde bu tabloda emeğim var diye gururlanacak ve keyifle arkasına yaslanıp yeni Türkiye’yi izleyecek. Bir gün daha kararıp giderken nice kalp aydınlandı.”

Haber/Foto:Ayfer Kurt

IMG_5748_640_427 IMG_5749_640_427 IMG_5754_640_427 IMG_5756_640_427 IMG_5758_640_427 IMG_5761_640_427

 

106 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle