Hoşgeldiniz  

Azda Group’a Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi’nden Teşekkür Plaketi Verildi.

Erkan Ilik | 15 Nisan 2015 | Beldeler, Genel, Güncel A- A+

 

Azda Group’a Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi’nden Teşekkür Plaketi Verildi.

Azda Group Genel Müdürü Turgut Akgün bey’e Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi Müdürü Nadis Kısa tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Genel Müdür Turgut Akgün konuşmasında; “Azda Groupperakende alanında kendini kanıtlamış bununla yetinmeyip sosyal sorumluluk projeleri ilede bölge halkının gönlünde yer edinmiş bir işletmedir. Bu yıl eğitime tam destek diyerek yola çıktık. Sadece lafta değil okullarımıza yaptığımız desteklerle, verdiğimiz burslarla eğitim adına bizde elimizi taşın altına koyduk. Gençlerimiz geleceğimiz, onların gelişimi için ve yeteneklerini keşfedeceği, sergileyeceği her türlü etkinliğin içinde yer almak bizim için önemliydi.Düzenlenen Fethiye Matematik Olimpiyatları için ben emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.Bu tarz organizasyonlarda Azda Group her zaman yanlarında olacaktır.Eğitime destek bir görevdir.Aldığımız bu teşekkür plaketi için Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi öğretmenlerine ve okul Müdürümüz Nadis Kısa beyefendiye teşekkür ederiz. Azda Group olarak herzaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğizdedi.

Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi Müdürü Nadis KısaAzda GroupGenel Müdürü Turgut Akgün’e Fethiye Matematik Olimpiyatları için yapılan destekten dolayı teşekkür etti. Sadece ticari bir işletme olarak kalmayıp eğitime ve sosyal hayata katkıda bulunan, bizden desteklerini esirgemeyen yaptığımız etkinliklerde yanımızda olan Azda Group’a ticari hayatında başarılar dilerim” dedi.

 

 Azda Group’a Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi’nden Teşekkür Plaketi Verildi (1)_600x337 Azda Group’a Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi’nden Teşekkür Plaketi Verildi (2)_600x297 Azda Group’a Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi’nden Teşekkür Plaketi Verildi (3)_496x600

 

4690 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,1425
EURO 6,6595
BIST 7,9722
ALTIN 326,07

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle