Hoşgeldiniz  

Ayat’tan Akp ilçe yönetimine nezaket ziyareti

admin | 24 Ocak 2012 | Güncel

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat ve beraberindekiler dün İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan’ı ziyaret edip, görevinde başarılar dilediler.
Ziyarette konuşan Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat, “Önümüzdeki süreçte ilçe teşkilatının en iyi şekilde görev yapacağına inanıyorum. Mustafa Ali Türkan ve ekibine başarılar diliyorum” dedi. Kadıköy Belediye Başkanı Adem Ayat basın mensuplarının AK Parti’ye geçeceği yönündeki sorusunu “Bu halkımızın ve parti teşkilatının tercihine bağlı. Biz hiçbir zaman partileri bir amaç olarak görmedik. Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Bir her zaman AK Parti’deki ağabeylerimiz ile kol kola olduk. Teşkilat bunu değerlendirir ve sürecin gerektirdiği neticeyi alırız” diye cevaplandırdı.
AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan açıklamasında, “Geçtiğimiz günlerde başkanımız Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa etti ve şu anda bağımsız belediye başkanı olarak hizmetini sürdürüyor. Hep birlikte konuşarak, demokrasi platformunda bu konuda hayırlı bir sonuç çıkarmaya çalışacağız. Belde teşkilatı ile bunun ön görüşmesini yaptık. Bununla ilgili çıkan sonucu kamuoyu ile paylaşacağız. Önce belde teşkilatı, ardından ilçe teşkilatı bir karar alır, il teşkilatı da bunu genel merkeze iletir. Kabuller için silsile yolu budur. Bu süreci başlatacağız” dedi.
Kadıköy Belediye eski Başkanı Harun Büyükaydın’ın, “Adem Ayat’ın, AK Parti’ye geçmesi mümkün değildir” şeklinde açıklaması hakkında bilgisi olmadığını kaydeden Türkan, “Ben böyle bir açıklamaya rast gelmedim. Harun beyle de görüşmemizde bu konu hiç konuşulmadı” dedi. İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Karaçulha Belediye Başkanı Yusuf Çaylı için de aynı sürecin geçerli olduğunun altını çizdi.

145 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle