Hoşgeldiniz  

Altı Nokta’ya Ziyaret Özel Hatem’den

Erkan Ilik | 11 Ocak 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Özel Hatem Okulları kurucularından Öğretmen Değer Erdemli, okul aile birliği başkanı Arzu Nartur ve öğrencilerden oluşan bir gurup Altı Nokta körler Derneği Fethiye Şubesi’ni ziyaret etti.

7-14 Ocak Beyaz Baston Körler Haftası olması nedeniyle Altı Nokta körler Derneği Fethiye Şubesi’ni ziyaret ettiklerini dile getiren, Özel Hatem Okulları Öğretmeni Değer Erdemli; “7-14 Ocak Beyaz Baston Körler Haftası olması nedeniyle Altı Nokta körler Derneği Fethiye Şubesi’ne ziyarette bulunduk. Biz de okul olarak üzerimize düşeni yaparak sizlere yapmış olduğunuz çalışmalarda seve seve destek oluruz. Sizi ve derneğinizi biliyoruz. Başarılı çalışmalar yaptığınızı ilgiyle izliyoruz. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.”dedi.

Çok samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyaret sırasında Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün ise; “Yapmış olduğunuz bu nazik ziyaretiniz bizi oldukça mutlu etti. Sizler gibi duyarlı kurumların olması bizim çalışmalarımızı daha da kolaylaştırıyor. Bizler sorunlarımızın çözümü konusunda umutluyum. Çünkü bir eğitim kurumu olarak gerekli duyarlılığı göstererek yanınıza pırıl pırıl öğrencilerle birlikte gerçekleştirmiş olduğunuz bu ziyaret bizim için çok anlamlı. Bizler yapmış olduğumuz çalışmalarda kurumlarla işbirliğine önem vermekteyiz. Sizin gibi duyarlı kurumlarla projeler yaparak topluma ve engelliler yararına faydalar sağlayabiliriz. Tekrar bu ziyaretinizden dolayı size içtenlikle teşekkür eder Çalışmalarınızda başarılar dilerim.”dedi.

Haber/Foto:Ayfer KurtÖzel Hatem’den Altı Nokta’ya Ziyaret (1)_640x480 Özel Hatem’den Altı Nokta’ya Ziyaret (2)_640x255

 

 

61 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle