Hoşgeldiniz  

Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret

Erkan Ilik | 07 Aralık 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret

Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek milletvekillerini ziyaret etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek milletvekilleri ile görüştü.

Ziyaret hakkında bilgiler aktaran Altı Nokta Körler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Mehmet Üstün, “Bazı üyelerimiz ile birlikte 3 Aralık dünya engelliler günü nedeni ile 4 Aralık2018 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisine giderek sorunlarımızı değerli milletvekillerimize anlatma fırsatı bulduk. Türkiye Büyük Millet Meclisinde bize refakat eden sıcak ve yakın ilgiyle karşılayan başta Sayın Muğla Milletvekili Süleyman Girgin olmak üzere Muğla Milletvekillerimiz Sayın Burak Erbay, Suat Özcan, Mürsel Alban ve bize yol gösteren meclis personeline de teşekkür ederiz. Diğer Muğla Milletvekillerimizle de görüşmeyi çok istemiş olmamıza rağmen bazılarından geriye dönüş alamadık. Meclisin çok yoğun olması nedeni ile zaman sorunu yaşadık. Bu nedenlerle diğer vekillerimizle görüşme fırsatı bulamadık. Muğla Milletvekillerimizin yanı sıra bizlere ilgi gösteren yerel yönetimlerden sorumlu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Seyit Torunla ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’la da görüşme fırsatı bulduk. Heyetimize sıcak ve yakın ilgi gösterilmiş oldu. Engelli sorunlarıyla ilgili bilgiler verilmiş olmanın yanı sıra önümüzdeki günlerde yapılacak olan yerel yönetimlerle ilgili yapılan çalışmalarda başarılar dileyerek görüşmeler sonlandırılmış oldu.”dedi.

Haber/Foto:Ayfer Kurt

 

Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (1)_640x480 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (2)_640x266 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (3)_640x480 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (4)_640x480 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (5)_640x479 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (6)_640x480 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (7)_640x480 Altı Nokta’dan TBMM’ye Ziyaret (8)_640x480

73 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle