Hoşgeldiniz  

Alkışlar Özel Birey Okullarına

Erkan Ilik | 17 Haziran 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi

 

2019 yılında Türkiye genelinde Mavi Bayrak kazanan plaj ve marinaların bayrak teslim etme töreni Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla Fethiye Ece Marina’da gerçekleşti.

TÜRÇEV tarafından organize edilen Ece Saray Marina’da gerçekleştirilen 2019 yılı Ulusal Mavi Bayrak Ödül Töreni, Kültür ve Turizm BakanıMehmet Nuri Ersoy’un teşrifleri ve Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye Belediyesi ve Ece Marina ev sahipliğinde yapıldı. Bu yıl ödüle hak kazanan 463 plaj, 22 marina ve 15 yatı temsilen göndere bayrak çekildi.

Törende Mavi Bayrak Kapsamında 2018 yılında En İyi Çevre Eğitim ve Bilinçlendirme Faaliyetlerini gerçekleştirenlere plaketleri verildi. Bu programa Eco-Schools projesi Yeşil Bayrak Ödüllü okul olarak Özel Fethiye Birey Okulları gösteri yapmak üzere davet edildi. Öğrencilerin Eco Schools projesi kapsamında yaptığı çalışmalar kokteyl alanında Birey Okullarına ayrılan alanda sergilendi. “Deniz Canlılarının Gözünden İnsanlar” konulu Türkçe-İngilizce gösterileri ile Özel Fethiye Birey Okulları, başta protokol olmak üzere gelen tüm misafirlerden büyük beğeni topladı.

Haber/Foto: Nur İlik

Fethiye Birey Okulları Mavi Bayrak Törenine katıldı (1)_640x427 Fethiye Birey Okulları Mavi Bayrak Törenine katıldı (2)_640x427 Fethiye Birey Okulları Mavi Bayrak Törenine katıldı (3)_640x480 Fethiye Birey Okulları Mavi Bayrak Törenine katıldı (4)_640x480

69 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800