Hoşgeldiniz  

ALİM KARACA’DAN  EMNİYET’E KUTLAMA ZİYARETİ

Erkan Ilik | 12 Nisan 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

 

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; Polis haftası nedeniyle  Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel’i makamında ziyaret etti. Polis haftasını ve Türk Polis teşkilatının174. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Alim Karaca; görevine yeni başlayan Fethiye Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel’i de tebrik ederek,  yeni görevinde başarılar diledi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ziyaret nedeniyle yapmış olduğu açıklamada “Dün itibariyle mazbatamızı aldık. Fethiye Belediye Başkanı olarak görevimize başladık. Vatanımızın ve devletimizin bölünmez bütünlüğü  için hiç bir zaman canını feda etmekten kaçınmayan kahraman Türk Polis teşkilatımızın 174. Kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla Fethiye İlçe Emniyet Müdürümüzü ziyaret etmekteyim. Tüm Polislerimizin kuruluş yıldönümlerini ve haftalarını kutluyorum, görevlerinde başarılar diliyorum.  Şehit düşmüş ve edebiyete intikal etmiş Polislerimiz  ile tüm emniyet mensuplarımızı Rahmet ve şükranla yad ediyorum. Polis demek huzur ve güvenin teminatı demektir. Fethiye Belediye Başkanı olarak her zaman Emniyet güçlerimizin yanındayız ve emniyet teşkilatımızın çalışmalarına her zaman destek olacağız. Önümüzdeki süreçte ilk işimiz; Fethiye’deki şehir trafiğinin yoğunluğunu azaltmak olacaktır. Her geçen gün artan ve özellikle yaz aylarında durma noktasına gelen  şehirtrafiğini rahatlatabilmek amacıyla çalışmalara başlayacağız. Trafik sorununun çözümü için Emniyet birimlerimiz ile toplantılar düzenleyeceğiz.  Emniyetimizin bu konudaki görüşleri bizler için çok önemli. Ziyaretten dolayı Fethiye Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel’e çok teşekkür ediyorum. Kendisine de yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Fethiye Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel’de ziyaretten dolayı teşekkür ederek mazbatasını alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya; hayırlı ve uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

Haber/Foto: Erkan İlik

 

alim karaca-emniyet ziyareti (3)_640x427 alim karaca-emniyet ziyareti (2)_640x427 alim karaca-emniyet ziyareti (1)_640x427

46 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle