Hoşgeldiniz  

Aksazlar Mevkiinde Orman Yangını

Erkan Ilik | 12 Temmuz 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi

Aksazlar Mevkiinde Orman Yangını

Son 4-5 gündür Fethiye ve bölgesinde yaşanan orman yangınları nedeniyle yetkililer teyakkuzda bekliyor. Turizm cenneti Fethiye’de Göcek ve Karaçulha’da yaşan orman yangının ardından, Aksazlar Koyunda yandın çıktı. Fethiye Orman İşletme ekipleri, Değirmenbaşı mevkiindeki Yangın Söndürme Helikopteri ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Fethiye İtfaiye birimi yangına müdahale etti. 2 sorti yapan helikopterin ardından yangın söndürme ekipleri de yangının çıktığı noktada soğutma çalışmaları yaptı. Anında müdahalenin yapılması olası büyük bir yangını önledi.

Fethiye Belediyesi Başkan Vekili Nurettin Metin Sevinç Aksazlar koyundaki yangın noktasına giderek incelemelerde bulundu. Hava şartları nedeniyle Orman İşletme ekipleri ve Büyükşehir İtfaiye ekipleri hazır kıta bekliyor. Yangına erken müdahalenin şart olduğu dile getirilirken, vatandaşlarımızın verdiği desteğe de teşekkür edildi. Öte yandan Fethiye ADM ekipleri yangın noktasına gelerek elektrik ile ilgili önlem aldılar.

Aksazlar Mevkiinde Orman Yangını (1)_640x427 Aksazlar Mevkiinde Orman Yangını (2)_640x427 Aksazlar Mevkiinde Orman Yangını (3)_640x427

102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800