Hoşgeldiniz  

AK PARTİ’ DEN  3  ARALIK DÜNYA  ENGELLİLER  GÜNÜ  ZİYARETİ…

Erkan Ilik | 04 Aralık 2018 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle AK parti Fethiye Belediye Başkan aday adayı Kadir Sarıhan ile birlikte AK parti Fethiye ilçe başkanı İlhami Sarıyıldız ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kollarından oluşan AK parti heyeti; Fethiye Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini ziyaret etti.

Ziyaret nedeniyle açıklamada bulunan AK parti Fethiye Belediye Başkan aday adayı Kadir Sarıhan “3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bugün rehabilitasyon merkezini ziyaret etmekteyiz. Engelli kardeşlerimiz gerçekten  çok iyi  durumdalar. Hepimiz bir engelli adayıyız, bugün sağlıklıyız kimin ne olacağı bilinmez;  Allah korusun ve bütün engelli kardeşlerimizin de bizlerden farkı olmadığını düşünerek onlara her anlamda yardımcı olunmak gerektiğini düşünüyoruz. Bu bir günle sınırlı değil ancak bir farkındalık oluşturmak dikkat çekmek için özel bir gün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü;  dünyada bir milyarın üzerinde engelli olduğu söylenmektedir. 1992 yılında Birleşmiş Milletler Dünya Engelliler Günü olarak  bu günü  ilan etmiş. Bu özel bir günde kurumumuzu ziyaret ediyoruz. Misafirperverlikleri  için çok  teşekkür ediyorum. Engelli kardeşlerimizle ilgilenmenin onlara emek vermenin ne kadar kutsal olduğunu çok iyi biliyoruz.  bu kutsal görevden dolayı müdürümüze ve personelimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

“AK parti iktidarımız ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek engelli vatandaşlarımıza  ve ailelerine  çok büyük hizmetler yapmıştır” diyen Kadir Sarıhan “Fethiye’de de AK parti hükümetimiz tarafından engelliler için büyük yatırımlar ve hizmetler yapıldı. Biraz önce gezdik, dolaştık  2,5  Milyon  TL. maliyetle; çok güzel bir tesis, 4 tane evimiz  hizmete açıldı.  12’şer kişilik özel  sınıflar ve 4-5 yıldızlı otel niteliğinde hakikaten çok lüks güzel  bir hizmet yapılmakta. Ben daha da bu hizmetlerin devam ettirileceğini,  geliştirileceğini Fethiye’miz  için de devam edeceğini çok iyi biliyorum” dedi.  Ziyaretten dolayı teşekkür eden Fethiye Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi müdürü Fevzi Koyuncuoğlu konuşmasında “Sayın başkanımız ve sizlerin bizim kurumumuzu ziyaretinizden çok mutlu olduk. Bu özel günümüzde bizi hatırladınız bize güç verdiniz, çok teşekkür ediyorum hepinize hoş geldiniz diyorum” dedi. Konuşmasına devam eden kurum müdürü  Fevzi Koyuncuoğlu; Fethiye Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezinde  yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi.

Haber/Foto:Nur İlik

kadir sdarıhan-rehabilitasyon (1)_640_360 kadir sdarıhan-rehabilitasyon (2)_640_360 kadir sdarıhan-rehabilitasyon (3)_640_360 kadir sdarıhan-rehabilitasyon (4)_640_360 kadir sdarıhan-rehabilitasyon (5)_640_360

64 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle