Hoşgeldiniz  

“2019 Yerel Seçimlerinde De Aktif Rol Oynadı”

Erkan Ilik | 11 Ekim 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe başkanı adayı Ahmet Selim Yücel çalışmalarını iddialı bir şekilde sürdürmekte.  Yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve hizmetlerden dolayı CHP Fethiye ilçe örgütü parti tabanı tarafından takdir edilen ve sevilen Ahmet Selim Yücel; sporcu kişiliği ile de tanınmakta. Geçtiğimiz dönem Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediyesi meclis üyeliği yapan Ahmet Selim Yücel; Fethiye Belediyesinde Fethiye’nin sorunları ve gençlerin spora yönelmeleri konularında aktif çalışmalar yaptı. Ahmet Selim Yücel aktif çalışmalarına devam ediyor.

 

“2019 Yerel Seçimlerinde De Aktif Rol Oynadı”

Seçim çalışmalarına katılan ve her konuda partisine yardımcı olan Ahmet Selim Yücel; 2019 Yerel Seçimlerinde de aktif rol oynadı. Genel ve yerel seçim çalışmalarında Kadın ve Gençlik kollarına destek olan Ahmet selim Yücel  “Başaracağımıza İnanıyoruz” çıkışı ile gündem oluşturmuştu. Aynı zamanda Fethiye Motosiklet Kulübü başkanı olan Ahmet Selim Yücel; Belediye meclis üyeliği döneminde; Fethiye Alevi Kültür Derneğinin kurulmasında ve Foça Mahallesindeki  Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Fethiye Belediyesine ait eski kültür merkezinin Cemevi olarak kullanılmasını talep ederek Fethiye’ye kazandırmıştı. Günlükbaşı Spor Kulübünde de uzun yıllar yönetim kurulu üyeliği yapan Ahmet Selim Yücel, gençlerin spora özendirilmesi ve daha sağlıklı toplum konularında, bisiklet, sualtı dalış, out-door sporlarının da destekçisi ve aktif katılımcısı olmuştur.

 

“Kazandığım Takdirde Bilinçli Bir Şekilde İlçe Başkanlığı Yapacağım”

Fethiye körfezinin kirliği ile ilgili araştırma komisyonunda kurulmasını sağlayan ve bizzat komisyon başkanı olarak saha çalışmalarını 2 ay boyunca yürüten Yücel bu konuda da Fethiye’mizin sorunlarına karşı başarılı çalışmalar yapmıştı. Ahmet Selim Yücel gazetemize yaptığı açıklamada; Cumhuriyet Halk Partisi Örgütünü ve Fethiye Halkını daha çok kucaklamak ve Partimizin ilkeleri doğrultusunda toplumsal yaşama daha çok dokunmak için ilçe başkanlığına adayım, dedi.  “Kazandığım takdirde bilinçli bir şekilde ilçe başkanlığı yapacağım” diyen Ahmet Selim Yücel; mutlu, huzurlu bir şehirde toplumsal uzlaşıyı ortaya koymak adına Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanlığına adayım.., dedi.

 

“Altı Oku Yükseklere Dalgalandırmak İçin İlçe Başkanlığı Görevine Talibim”

Yücel yapmış olduğu açıklamada “Bugün tarihe tanıklık etmiş Türk ulusunun anavatanı olan bu topraklar Cumhuriyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir siyasi ve ekonomik kriz ile karşı karşıyadır. Cumhurbaşkanına verilen yetkiler milletin sorunlarına çözüm olamamış, susturulan meclis ise işlevini yitirmiştir.Ekonomik krizin etkileri toplumda eğitimden mutfağa,üretimden tüketime kadar fırtına gibi sert şekilde esmektedir.Ülkemizi içinde bulunduğu bu durumdan çıkartmanın yolu Gazi Mustafa Kemal’in dediği gibi “şayet bir gün çaresiz kalırsanız bir kurtarıcı beklemeyin. kurtarıcı kendiniz olun” sözleridir. Bunun için yapmamız gerekenler; Farklılıkları bir kenara bırakarak bilimsel, özgür, medeni bir ülkeyi kurucu değerleri, ilke ve devrimleri doğrultusunda ilerletmek ve bu yolda bahanelere sığınmadan son yerel seçimlerde elde ettiğimiz  başarıyı da ülke geneline taşımaktır. Bunun için memleketin geleceğine ümidi tam olan her vatandasın elini taşın altına koyma zamanıdır. Benim Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bir karakterim vardır.Bende çalışma dostlarımla beraber bu anlayış içerisinde memleketimizin kurucu partisi CHP’den bu değerleri önce tüm örgütümüze daha sonra tüm toplumumuza hissettirmek Altı Oku örgütçe en yükseklerde dalgalandırmak için ilçe başkanlığı görevine talibiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” dedi.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

chp-fethiye başkan adayı.. chp-fethiye başkan adayı chp-fethiye başkan adayıchp-fethiye başkan adayı.. chp-fethiye başkan adayı chp-fethiye başkan adayı

 

 

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,1425
EURO 6,6595
BIST 7,9722
ALTIN 326,07

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle