Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

20 Yıl Sonra Partilerine Döndüler

Erkan Ilik | 10 Eylül 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

20 Yıl Sonra Partilerine Döndüler

CHP Fethiye İlçe eski başkanlarından Güray Bodur ile birlikte Hasan Kalkan, Adnan Kalkan, Avukat Adnan Özbaki, Şenay Kalkan, Tuncer Türkoğlu, Ahmet Etçil ve Yüksel Balaban tam 20 yıl aradan sonra CHP’ye tekrar geri döndüler. Yıllar önce çeşitli nedenlerden dolayı istifa ettikleri CHP’ye geri dönen partililere rozetleri CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, Muğla eski Milletvekilleri Sami Gökmen, Ömer Süha Aldan, Prof. Dr. Nurettin Demir, Belediye Meclis Üyesi Veli Pabuşçu tarafından alkışlar arasında takıldı.

CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, “CHP’nin kuruluşunun 96. yıldönümünde, 20 yıl önce partimizden çeşitli nedenlerle ayrılan arkadaşlarımızın bugün CHP’ye dönmelerinden dolayı çok mutluyuz. Arkadaşlarımızın CHP’den kopmadılar hatta seçim döneminde hep yanımızdalardı. Güray Bodur ve arkadaşları ile birlikte tüm CHP’liler olarak, Fethiye CHP’nin bir kalesidir” dedi. CHP Fethiye İlçe eski başkanlarından Güray Bodur ise “20 yıl önce parti içi nedenlerle partimizden uzak kaldık. CHP ve ilkelerinden hiç kopmadık. Devamlı partimize destek olmaya devam ettik. Bu saatten sonra hiçbir yere aday olmayacağım. Biz CHP’ye hizmet etmeye geldik” diye konuştu. CHP Muğla eski Milletvekillerinden Sami Gökmen, partinin ilkelerinin iyi bilinmesini isteyerek, 6 okun özelliklerini anlatıp; “Bu oklarda Kemalizm vardır. İstanbul seçimlerinin kazanılmasıyla Türkiye yönünü Kemalizm’e çevirdi. Bu okların her birisi halk içindir. Herşey halk için olacaktır” dedi. CHP Muğla eski Milletvekillerinden Ömer Süha Aldan ise “Partimize yeniden dönen özde, ruhen CHP’li olan arkadaşlarımızın da bizlere katılması ile partimiz güçlenmeye devam edecektir. İdeolojik olarak CHP dayanışması Fethiye’den tüm Türkiye’ye yayılıp güçlenecektir” dedi. CHP Muğla eski Milletvekillerinden Prof. Nurettin Demir de CHP’nin birlik beraberliğinin artması partiyi güçlendirdiğini ifade ederek, “Bu 6 ok seçmenlerimiz tarafından ilkesel olarak iyi bilinmelidir. Eğer birlik olursak CHP iktidara gelecektir” diye konuştu.

Haber/Foto: Nur İlik

20 yıl sonra partilerine döndüler (1)_640x427 20 yıl sonra partilerine döndüler (2)_640x427 20 yıl sonra partilerine döndüler (3)_640x427 20 yıl sonra partilerine döndüler (4)_640x427

30 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.