Hoşgeldiniz  

15 TEMMUZ’U UNUTMAYALIM, UNUTTURMAYALIM

1. Asım Cezayirlioğlu | 10 Temmuz 2017 | KöşeYazar

15 TEMMUZ’U UNUTMAYALIM, UNUTTURMAYALIM

15 Temmuz 2016’da ülkemizi işgal etmek için emir alan Pensilvanya sapığı mankurtlarının sebep olduğu 249 şehidimizin anısına 15 Temmuz’u unutmayalım.
Mit Tırlarını durduran Celepoğlu kendisinden sorumlu imam Hamza Ali Ece’yi arayarak devletin askeri olmak yerine Haşhaşilerin safında yer almayı tercih eden onlarca vatan haininden hesap sormak için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Haşhaşilerin Türkiye’yi kapana kıstırmak için yaptıkları her hainlik sonrasında, kendilerinin Kabe’si olan ABD’nin İstanbul konsolosluğu ya da Ankara’daki büyükelçiliği aramayı adet edinerek bu topraklarda çıban olduklarını her daim tescilledikleri için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Himmet diyerek milletin parasını ihanet şebekesine aktarıp, efendilerine hizmet etmek için himmeti araç olarak kullanan haşhaşilerin onca insanın duyguları ile oynadıkları için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Milletin dini duygularını kullanarak, Müslüman insanlar devlet kademelerine geliyor diyerek çöreklendikleri devlet maliyesinde milletin paralarını kendi şirketlerine aktaran mankurtların, elebaşları adına herşeyi mübah saydıkları için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Uzun yıllar Müslüman kisvesi altında devletin her kademesine yerleşen şarlatanların takiye konusunda Nirvana’ya ulaşmalarını saf saf izlediğimiz için ve bir daha aynı acziyet içine düşmemek için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Eğitim adı altında milletin evlatlarının geleceğine ipotek koyan Amerikan devşirmelerinin, kendi militanlarının çocuklarını gizlemek için Atatürk  kisvesi altında açmış oldukları okullarda haşhaşi yetiştirmeye devam ederek, bu millete tarihin en kanlı ihanetini yaşattıkları için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Hizmet harekatı diyerek milletin dinine, vicdanına ve parasına el koyan FETÖ örgütünün köleleri, FETÖ elebaşının “ocaklarına ateş düşürsün” naralarına âmin diyen ruhunu satan kölelere inat 15 Temmuz’u unutmayalım.
Kontrollü darbe diyerek hem 15 Temmuz’da verilen destansı mücadeleye gölge düşürenlere inat, hem de Fetöcülere zımni destek vererek rahatlamasına sebep olanlara inat 15 Temmuz’u unutmayalım.
15 Temmuz darbe akşamı sayın Erdoğan darbeye açıkça karşı durarak milleti meydanlara davet etti. Kendisi de İstanbul’a hareket ederek milletiyle beraber darbecilere karşı mücadele etti. Bazı siyasetçiler ise 15 Temmuz akşamında darbeye hayır demek varken, sessizce Bakırköy’de bir evde konaklamayı tercih etti. Tüm bunlar apaçık ortada iken göstermelik olarak biz darbeye karşıyız diyenlere inat 15 Temmuz’u unutmayalım.
FETÖ elebaşı 15 Temmuz’a tiyatro derken kendi adamlarını koruma ve kollama görevini ifa etmeye çalışıyor. Aynı zamanda Batı’ya biz daha ölmedik mesajını vermeye çalışıyor. Öbür tarafta kontrollü darbe diyerek milletin ne yaptığını anlamayanlara inat 15 Temmuz’u unutmayalım.
Türkiye’yi teslim etmek için ne kadar hainlik varsa uygulamaktan çekinmeyen Haşhaşilerin; Mit tırları, Reyhanlı saldırısı, 17/25 Aralık, Hakan Fidan’ın ifadeye çağrılması, Balyoz, Ergenekon, İzmir merkezli casusluk davaları ve Gezi olaylarında sergiledikleri ihaneti bir daha yaşamamak için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Siyasi iktidarı devirebilmek için her türlü  yalanı servis eden Haşhaşilerin, Muta Nikahı  yalanı ile hükümette gedik açarız düşüncesi ile iftirada sınır tanımayanlar, gizlilik adına militanlarına zevk almadan zina yapmak meşrudur diyerek sapıklıkta sınır tanımıyorlar. Kendi amaçları doğrultusunda Müslümanlığı ve Atatürk’ü kalkan olarak kullanan bu FETÖ Mankurtlarından tekrar ısırılmamak için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Toplumun dini duygularını Müslümanlık adına sömüren, hizmet diye milletin kasasına göz dikenlerin, gayrimüslimlere müslümanlardan fazla muhabbet beslemesi, fakire yardım etmek yerine ihanet edecek yaratıklara hizmet etmeyi görev bilen, ruhunu ihanet şebekelerine satmış hainlerin bu topraklarda tekrar hayat bulmasını önlemek için 15 Temmuz’u unutmayalım.
Velhasıl sevgili dostlar; Türkiye 15 Temmuz’da şimdiye kadar görmediği ihaneti gördü. 15 Temmuz’a imza atan FETÖ’nün yaptıkları ile toplumu Müslümanlık adına yardımlardan soğutan bu yapının toplumdan tecrid edilmesi hepimizin görevidir. Siyasi hesaplar peşinde koşarak FETÖ terör örgütüne nefes aldıracak hareketler, bize daha fazla bedeller ödetecektir. Türkiye’ye tuzak kurmak için her yolu mübah gören FETÖ örgütünün başını ezmek ilk önce siyasetin, sonra toplumun görevidir. Kısacası 249 şehidimizin ve iki bini aşkın gazimizin ülkemiz ve bizim için bedeller ödediklerini tekrar düşünelim ve 15 Temmuz’u ne unutalım, ne de unutturalım.
asimcezayirlioglu@hotmail.com
11 TEMMUZ 2017 SALI

293 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.