Hoşgeldiniz  

15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu

admin | 17 Temmuz 2017 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, Siyaset, siyasi

15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu

15 Temmuz hain FETÖ saldırısının yıldönümü öncesi tüm Türkiye’de ve Fethiye’de tüm camilerde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunup, şehitlerimiz ruhuna dualarda bulunuldu.

Fethiye’de Merkez Yeni Cami’nin yanı sıra 120 camide Cuma Namazı öncesi 15 Temmuz şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim okundu. 15 Temmuz hain FETÖ saldırısının yıldönümü öncesi tüm Türkiye’de ve Fethiye’de tüm camilerde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunup, şehitlerimiz ruhuna dualarda bulunuldu. Cuma namazı öncesi Fethiye Müftülüğü din görevlileri Kur’an-ı Kerim okuyup, Mevlid-i Şerif okudu. Fethiye Müftü vekili Ramazan Yılmaz tarafından 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitlerimiz için duada da bulunuldu. Mevlid-i Şerif ve Cuma Namazına gelenler için cami önünde çeşitli ikramlarda yapıldı. Fethiye Kızılay Derneği kar şerbeti ikramlarında bulunurken, Fethiye Müftülüğü de lokma ve yine kar şerbeti ikramları gerçekleştirdi. Müftü vekili Ramazan Yılmaz, “15 Temmuz şehitlerimiz ve tüm şehitlerimiz için Fethiye’deki 120 camide Mevlid-i Şerif okuyoruz. Şehitlerimize dualar gönderiyoruz. Böyle bir hain saldırının bir daha yaşanmaması ve ülkemizin terör olaylarıyla karşılaşmaması için Allah’a dualarda bulunuyoruz” dedi.

15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu (1)_640x428 15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu (2)_640x428 15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlid-İ Şerif Okundu (3)_640x428

159 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.