Hoşgeldiniz  
..................................................................................

15 Tatilde 15 Saat Ücretsiz İngilizce Dersleri Başladı

Erkan Ilik | 23 Ocak 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

15 Tatilde 15 Saat Ücretsiz İngilizce Dersleri Başladı

İngilizce Kültür Yabancı Dil Kursu, ,Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında İlkokul-Ortaokul-Lise öğrencilerine 15 Tatil süresince,15 Saat Ücretsiz İngilizce dersi verdiklerini belirten Eğitim Koordinatörü Yekta Önel, 20.01.2020 Pazartesi günü 09.30 -13.00-15.30-18.00 -20.30 saatleri olmak üzere 5 seans da öğrenci aldıklarını ve gördükleri yoğun ilgiden dolayı çok memnun olduklarını belirtti.

Eğitim Koordinatörü Yekta Önel, Öğrencilerimizin,5 gün boyunca 3’er saat İngilizce dersi alarak ilk dönemin tekrarını yapmış olacaklarını; 2.Döneme başladıklarında öğrencilerimizin ve velilerimizin İngilizce anlamında zorlanmayacak oluşlarının bizi kurum olarak çok mutlu ettiğini belirtti.

Her yıl 15 tatilin ilk haftasında geleneksel hale getirip uyguladığımız bu program ile 1.Dönem maddi açıdan öğrencilerini kursa gönderemeyen velilerimiz için bu uygulama büyük bir fırsat oldu. Bu program sayesinde öğrencilerimiz 1.Dönemin işlenen konularının tekrarını yaparak aynı zamanda eğleniyorlar. Ayrıca İngilizce kültür yabancı dil kursu personel ve tüm öğretmenlerini tanıma fırsatı buluyorlar.

Yekta Önel, kursa katılarak 15 saat İngilizce dönem tekrarı yapan öğrencilerimizin 2. dönemde devam etmek isterlerse extra %20 indirim ile devam edeceklerini belirtti.

Yekta Önel, “Gelen talep ve isteklerin olumlu yönde olduğunu gördüğümüz zaman, kurum olarak motivasyonumuz artıyor, bu da eğitimciler olarak bizleri şevklendiriyor. İngilizce Kültür Yabancı Dil Kursu olarak katılan tüm öğrencilerimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz” dedi.

176 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,7470
EURO 9,1012
BIST 1,1739
ALTIN 474,93

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle