Hoşgeldiniz  

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tören ve Kutlama Programı Toplantısı Yapıldı

Erkan Ilik | 05 Ekim 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tören ve Kutlama Programı Toplantısı Yapıldı

Kaymakam Muzaffer Şahiner başkanlığında, Cumhuriyet’in ilanının 95. Yıldönümü nedeniyle kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören ve kutlama programı hazırlamak üzere toplantı yapıldı.

Fethiye Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören ve kutlama programı görüşüldü.

Kaymakam Muzaffer Şahiner başkanlığında yapılan toplantıda konuşan Kaymakam Şahiner, “Değerli arkadaşlar öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere 29 Ekim ülkemizin en önemli bayramlarından bir tanesi bizde Fethiye’miz de bu bayrama yakışır bir kutlama yapmak adına, nasıl güzel kutlayabiliriz? Bunun için sizleri davet ettik. Teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Daha önümüzde 25 gün var ama bu günün kararlaştırılması açısından biraz erken toplanmış bulunuyoruz. Geçtiğimiz yıl yine aynı şekilde toplandık özendik, Muammer hocamız başta olmak üzere çok çok hassasiyetle hazırlık yaptılar. Fakat 29 Ekim sabahı bir yağmur yağdı. Stat tamamen su olmuştu. Bazı etkinliklerimizi iptal edip kapalı spor salonunda yapmak zorunda kaldık. İnşallah bu senede aynı şeyi yaşamayız” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tören ve Kutlama Programı Toplantısı Yapıldı ,_640x425

1253 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle